Avomoda.pl
Pomoc
Kontakt
W czym możemy Ci pomóc?
 • Co zrobić, aby zwrócić produkt?

  Pełna, dokładna procedura zwrotu jest TUTAJ

  Jednakże, aby ułatwić proces odstąpienia od umowy sprzedaży, prosimy wypełnić formularz zwrotu i wysłać go skanem/zdjęciem na kontakt@avomoda.pl wraz z numerem konta do zwrotu lub wysłać go wraz z towarem na podany adres.

  Na formularzu znajduje się adres do zwrotu.

  Formularz zwrotu do pobrania: TUTAJ

 • Gdzie wysłać zwracany produkt?

  Na formularzu znajduje się adres do zwrotu.

  Formularz zwrotu do pobrania: TUTAJ

 • Ile mam czasu na zwrot?

  Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia lub inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 • Co zrobić, aby wymienić produkt?

  Cała procedura wymiany towaru (kolor, rozmiar, model) znajduje się pod tym linkiem (TUTAJ)

 • Co zrobić, aby wymienić rozmiar produktu?

  Cała procedura wymiany towaru (kolor, rozmiar, model) znajduje się pod tym linkiem (TUTAJ)

 • Jak odesłać paczkę ze zwracanym produktem?

  Proponujemy skorzystać z usług Poczty Polskiej i wysłać zwracany produkt listem poleconym (aby mieć numer listu przewozowego, w razie potrzeby).

  Jeżeli zależy Ci na szybszym dostarczeniu paczki zalecamy wykorzystanie usługi Paczka+. Różnica jest taka, że list polecony jest zawsze awizowany (zbyt duży gabaryt) i odbieramy go z poczty 2 razy w tygodniu, a w usłudze Paczka+ kurier przynosi zwrot / wymianę bezpośrednio do biura.

 • Czy moja paczka już dotarła?

  Pamiętaj, że nasze Biuro dostaje informacje o dostarczeniu z opóźnieniem, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie numeru nadania paczki u przewoźnika, u którego została nadana. Po dostarczeniu przesyłki mamy 14 dni na wysłanie pieniędzy na Twój numer konta bankowego.

 • Kiedy otrzymam pieniądze za zwrot?

  Zwrotów środków dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Pieniądze wysyłamy na numer konta bankowego, który został podany przy wysłaniu formularza zwrotu na nasz adres mailowy.

  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Staramy się jednakże wysyłać pieniądze szybciej.

 • Kupiłam/em za duży/mały produkt. Co teraz?

  Proponujemy wymianę produktu na większy/mniejszy. Więcej informacji na temat wymiany rozmiaru znajdziesz w zakładce Pomoc ->Zwrot/Wymiana lub na TEJ stronie.

 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

  Przy każdym produkcie dostępna jest tabela rozmiarów. Pamiętaj jednak, że tabela jest orientacyjna, jednakże staramy się, żeby odzwierciedlała realne wymiary produktu w stu procentach!

  Rozmiary różnią się w zalężności od producenta, dlatego prosimy nie wybierać tego samego rozmiaru dwóch produktów, tylko dlatego, że w jednym pasuje. Prosimy o sprawdzanie tabelki rozmiarów przy każdym produkcie osobno.

  Jeżeli masz problem z doborem danego produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz pracownik pomoże Ci z doborem rozmiaru.

 • Co mogę zrobić, gdy rozmiar produktu okaże się nieodpowiedni?

  Zawsze możesz zwrócić produkt lub wymienić go na inny rozmiar!

  Jeśli nie jesteś pewna/ien, czy rozmiar produktu będzie dla Ciebie odpowiedni, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta – mailowo lub telefonicznie – pomożemy Ci dobrać rozmiar!

 • Nie opłaciłem jeszcze zamówienia? Co mam teraz zrobić?

  Jeżeli wybrałeś/aś przelew natychmiastowy, powinnaś dostać na maila link do płatności. Wejdź w niego i zrealizuj płatność.

  Jeśli wybrałeś/aś przelew tradycyjny, prosimy o wysłanie pieniędzy na numer konta podany w pierwszym mailu, który dostałeś/aś od Nas. Jeżeli nie możesz znaleźć numeru konta prosimy o kontakt z nami poprzez mail.

 • Czy można zapłacić za pobraniem?

  Jak najbardziej można zapłacić przy odbiorze. Wiąże się to jednak z wyższymi kosztami wysyłki.

 • Jakie są dostępne metody płatności w sklepie?

  Przelew standardowy
  Płatność przy odbiorze - pobranie przy kurierze lub Paczkomacie
  Przelew natychmiastowy – realizowany przez Przelewy24
  Płatność kartą – realizowany przez Przelewy24
  PayPal - realizowany przez system PayPal
  Płatności mobilne - Blik, Apple Pay, Google Pay
  Płatności odroczone PayPo - Kupujesz dziś, płącisz za 30 dni!

 • Wybrałem/am przelew ekspresowy Przelewy24, jednak przelew nie przeszedł. Co mam zrobić teraz?

  Jeśli to był jakiś prosty błąd, prosimy zrealizować zamówienie od początku i spróbować opłacić ponownie.

  Jeśli zaś za drugim razem pojawi się błąd sugerujemy, aby zadzwonić na infolinię Przelewy24.pl w godzinach 8:00-24:00 pod numerem (61) 642 93 44 i podać jak najwięcej szczegółów np.:
  1) W którym momencie wystąpił problem.
  2) Czy został wyświetlony kod błędu (jeśli tak, to jaki?).

  W trakcie rozmowy telefonicznej BOK Przelewy24 jest w stanie pomóc rozwiązać problem.

  Ostatecznym rozwiązaniem jest kontakt z naszym działem obsługi klienta, poinformowanie o problemie i zmianie formy płatności na przelew normalny lub za pobraniem.

 • Czy przelewy ekspresowe są bezpieczne?

  Oczywiście! Przelewy ekspresowe oraz płatności kartą są realizowane przez Przelewy24, który jest jednym z najbardziej bezpiecznych operatorów płatności online.

 • Czy produkty można odebrać osobiście?

  Prowadzimy tylko sklep internetowy, dlatego też odbiór osobisty jest niemożliwy.

 • Jakie są dostępne formy dostawy?

  Aktualnie udostępniamy naszym klientom bezpieczną dostawę kurierem w formie przedpłaconej (przelew z góry) oraz pobraniowej (płatność przy kurierze), a także odbiór w paczkomacie.

  Więcej informacji o kosztach, czasie i formach dostawy znajdziesz (TUTAJ)

 • Czy realizujecie zamówienia za pobraniem?

  Jak najbardziej można zapłacić przy odbiorze. Wiąże się to jednak z wyższymi kosztami wysyłki.

 • Zależy mi na czasie. Jaka forma dostawy będzie najszybsza?

  Najszybszą opcją będzie płatność natychmiastowa oraz opcja kuriera lub wysyłka zza pobraniem. Staramy się, żeby każde zamówienie zostało zrealizowane tego samego dnia lub najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

  Prosimy również zamieścić w notatce informację, na kiedy dana przesyłka musi zostać dostarczona.

  Jeśli pojawią się jakieś komplikacje z terminem wysyłki, dostępnością produktu – niezwłocznie poinformujemy Ciebie telefonicznie!

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Czas realizacji zamówienia jest zależny od producenta. Większość produktów dostępna jest od ręki i wysyłane są tego tego samego, lub kolejnego dnia.

  Niektóre produkty robione są indywidualnie na zamówienie i okres realizacji wynosi do 7 dni roboczych. Aby pomóc Ci z określeniem ile będziesz czekał/a na dany produkt, przygotowaliśmy specjalną tabelkę z okresem realizacji, którą znajdziesz TUTAJ.

 • Czy jeśli zamówię dziś to czy paczka dojdzie do jutra?

  Wszystko zależy od tego o jakiej porze zostało złożone zamówienie, czy produkt jest dostępny od ręki i czy zamówienie zostało od razu opłacone.

  W takiej pilnej sytuacji, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem (mail, telefon), który określi czy zamówiony towar jest możliwy do wysłania tego samego dnia.

Dział obsługi klienta


tel: 71 307 87 77
email: kontakt@avomoda.pl

Godziny pracy infolinii:
poniedziałek - piątek | 9:00 - 15:00


Adres firmy:
Avo Corp. Tomasz Kwiatkowski
Krakowska 39 lok. 173
50-424 Wrocław

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Zapisz się na newsletter i zgarnij 10% rabatu na pierwsze zakupy!
Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym sklepie!

Regulamin Karty Podarunkowej

REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH AVOMODA.PL

§1. DEFINICJE

 1. WYDAWCA – Avo Corp. Tomasz Kwiatkowski z siedzibą; ul. Krakowska 39 lok. 173, 50-424 Wrocław, NIP 8992680797.
 1. Sklep internetowy – sklep on-line mieszczący się pod adresem www.avomoda.pl
 2. Karta Podarunkowa - bon towarowy otrzymywany przez Nabywcę w zamian za przekazanie środków pieniężnych w wysokości równej kwocie, na którą opiewa Karta Podarunkowa do wykorzystania w sklepie internetowym.
 3. Nabywca - podmiot, który w Sklepie internetowym dokonuje przekazania środków pieniężnych na rzecz Wydawcy w wysokości równiej wartości Karty Podarunkowej, w zamian za co otrzymuje od Wydawcy Kartę Podarunkową o odpowiedniej wartości.
 4. Użytkownik - każdorazowy posiadacz Karty Podarunkowej, który przedstawia ją do realizacji w sklepie internetowym.
 5. Towary - rzeczy oferowane do sprzedaży w sklepie internetowym.
 6. Regulamin - niniejszy regulamin określa zasady i warunki nabywania i realizacji Kart Podarunkowych w sklepie internetowym.

§2. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Karty Podarunkowej w zamian za środki pieniężne w kwocie odpowiadającej wartości Karty Podarunkowej.
 2. Środki pieniężne przekazane przez Nabywcę przechodzą w całości na własność Wydawcy w momencie wydania Karty Podarunkowej.
 3. W celu nabycia Karty Podarunkowej Nabywca, w sklepie internetowym dokonuje płatności za pomocą przelewu na konto bankowe lub poprzez system Przelewy24 lub PayPal. Karta Podarunkowa nie może zostać nabyta przez Nabywcę przy użyciu innej Karty Podarunkowej. Wydanie Karty Podarunkowej następuje w formie pliku PDF, wysłanego na adres e-mail podany przy zamówieniu.
 4. Karta Podarunkowa zachowuje ważność na okres 3 miesięcy od jej wydania. Okres ważności Karty Podarunkowej nie może zostać przedłużony.
 5. Karta Podarunkowa zabezpieczona jest umieszczonym na niej indywidualnym kodem rabatowym. Kod ten służy do zmniejszenia ceny składanego zamówienia o wartość karty podarunkowej.
 6. Karta Podarunkowa nie podlega zwrotowi i wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, na podstawie art. 38 pkt. 1 ustawy o prawach konsumenta.
 7. Karta jest jednorazowego użytku.
 8. Karta podarunkowa nie łączy się z innymi kodami rabatowymi oraz promocjami w sklepie internetowym.
 9. Karta Podarunkowa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, nie jest instrumentem pieniądza elektronicznego, nie jest kartą płatniczą ani kartą kredytową.
 10. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za Karty Podarunkowe, które zostały utracone lub uszkodzone, po ich wydaniu Nabywcy.
 11. Nabywcy ani Użytkownikowi nie przysługują wobec Wydawcy żadne roszczenia w przypadku utraty, zniszczenia lub kradzieży Karty Podarunkowej po jej wydaniu Nabywcy. Zbywca jest zobowiązany do poinformowania Użytkownika, że Karta Podarunkowa:

- może być zrealizowana wyłącznie w sklepie internetowym www.avomoda.pl

- nie podlega zwrotowi i wymianie na środki pieniężne,

- posiada termin ważności, po którym nie może być zrealizowana,

- może być zrealizowana przez jej Użytkownika,

- może być zrealizowana jednorazowo.

 1. Wraz z kartą nabywca otrzyma:

- potwierdzenie wydania Karty Podarunkowej w formie e-mail,

- informację o wartości otrzymanego kodu rabatowego.

§3. ZASADY REALIZACJI KART PODARUNKOWYCH

 1. Użytkownik dokonuje realizacji Karty Podarunkowej poprzez wpisanie kodu rabatowego podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.avomoda.pl
 2. W przypadku, gdy cena Towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem Karty Podarunkowej przekracza wartość Karty Podarunkowej Użytkownik zobowiązany jest do dopłaty różnicy wynikającej z ceny Towarów oraz wartości środków na Karcie Podarunkowej.
 3. W przypadku, gdy cena Towarów nabywanych z wykorzystaniem Karty Podarunkowej jest niższa niż wartości na jaką opiewa Karta Podarunkowa, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania różnicy pomiędzy wartością nabytych Towarów a wartością Karty Podarunkowej.
 4. Karta Podarunkowa uprawnia Użytkownika do dokonywania jednorazowych zakupów z jej wykorzystaniem.
 5. W przypadku upływu terminu ważności Karty Podarunkowej ani Nabywcy ani Użytkownikowi nie przysługują wobec Wydawcy żadne roszczenia z tytułu niewykorzystanej Karty Podarunkowej w okresie jej ważności, w szczególności nie przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanych środków pieniężnych przekazanych Wydawcy.
 6. Wydawca ma prawo odmówić realizacji Karty Podarunkowej w następujących przypadkach:

- upływu terminu ważności Karty Podarunkowej.

§4. ZWROT TOWARÓW

 1. Towary nabyte w sklepie internetowym www.avomoda.pl podlegają zwrotowi w terminie 14 dni od daty otrzymania Towaru. W przypadku zwrotu Towaru, Użytkownikowi zostanie wydana nowa Karta Podarunkowa o równowartość wykorzystanej Karty.

§5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje związane z realizacją Kart Podarunkowych będą rozpatrywane przez Wydawcę w drodze pisemnej lub mailowej w terminie 14 (słownie: czternastu) dni od dnia złożenia reklamacji.
 2. Reklamacje związane z Kartami Podarunkowymi mogą być składane listownie na adres siedziby Wydawcy, wskazany w § 1 Regulaminu lub mailowo na adres: kontakt@avomoda.pl
 3. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Użytkownika lub Nabywcy, jego adres korespondencyjny lub e-mail oraz opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji.
 4. Składający reklamację zostanie powiadomiony o wyniku rozpatrzenia reklamacji listem poleconym wysłanym na adres korespondencyjny wskazany w reklamacji lub drogę e-mail w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej.

§6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.
 2. Regulamin Kart Podarunkowych dostępny jest w sklepie internetowym www.avomoda.pl
 3. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie w dniu 01.12.2020 i obowiązuje w odniesieniu do Kart Podarunkowych wydanych począwszy od tej daty.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl